„Доростол“ отново победи

ДОРОСТОЛ СПЕЧЕЛИ И В ДОБРИЧ.

ДОРОСТОЛ победи с 4:2 като гост срещу Интер (Добрич) в Трета лига.
Срещата започна с натиск на ДОРОСТОЛ и още в 5 минута, Симеон Симеонов откри резултата.Десет минути по-късно Сонер Хюсеин удвои.
Нелогичното се случи в 21 минута в която, домакините върнаха един гол, след пряк свободен удар.Последваха пропуски на Симеон Симеонов и Сонер Хюсеин до края на полувремето и така, то приключи с гол аванс за отбора на ДОРОСТОЛ.
Втората част започна отново с попадение,центриране на Николай Николаев от корнер и Сонер Хюсеин с глава отбеляза за 1:3.
Минути по късно бе отсъдена дузпа за Интер и резултат бе намален.
В останалите минути до края на двубоя почти всички футболисти на ДОРОСТОЛ,пропуснаха, редица голови възможности,като на 3 пъти топката срещаше и гредите на домакините.Така в 90 минута Сонер Хюсеин оформи своя хеттрик за крайното 2:4 в полза на ДОРОСТОЛ.
Така отбора записа своята 11 победа в Трета лига.

Източник: Деян Дечев